FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL POSTUPICE 6:0

V 9. kole se Týnec nad Sázavou opět dočkal výhry nad svým soupeřem, kterého složil rozdílem třídy. Na stadionu V Náklí týnečtí hostili Sokol Postupice, remízového krále probíhající sezony, který do té doby poznal hořkost porážky pouze jedenkrát. Domácí hned od začátku zápasu hosty tlačili a přehrávali, stejně jako v předchozích soutěžních kolech měli navrch, ale tentokrát se jim dařilo kombinační akce i přesně zakončovat. ve 14. minutě se hlavou prosadil M. Štamberský, další branku přidal po závaru ve vápně O. Stejskal, po chvíli navýšil skóre krásnou trefou z volného přímého kopu R. Kavoň a poločasový účet uzavřel dalším přesný zásahem opět O. Stejskal.

I do druhého dějství nastoupili hráči domácích s chutí a díky vedení 4:0 si mohli dovolit vyzkoušet další varianty ve složení jednotlivých řad a postupně do hry poslat všech pět střídajících hráčů. V 56. minutě vsítil pátou branku O. Stejskal, završil tak svůj hattrick a jeho místo na hřišti zaujal K. Laurich, který dvacet minut před koncem zápasu uzavřel na konečných 6:0 pro domácí.

V příštím kole zajíždí A tým k mistrovskému utkání na hřiště lídra soutěže, do Křivsoudova (26/10/2019; 14:30 hod.).