FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL NESPEKY 3:2

V 7. kole hostil domácí Týnec nad Sázavou soupeře z Nespek. Přestože průběžná tabulka i úvod utkání nasvědčoval, že by mělo jít o jednoznačnou záležitost  a utkání by mělo patřit týneckým, vše bylo jinak. Hostujícímu celku se podařilo skórovat a ujali se vedení. To však netrvalo dlouho, jelikož po dvou minutách hry si po rohovém kopu tečoval obránce hostí míč do vlastní brány a bylo srovnáno. Štěstí v tomto však nepřálo pouze hráčů z Týnce nad Sázavou, protože po další čtvrt hodině hry si i oni po sérii nepřesností srazili míč do vlastní sítě a do poločasové přestávky šli tak nespečtí s vedením 1:2.

Aby body zůstaly na stadionu V Náklí, museli domácí bojovat a nepříznivý stav utkání zvrátit. Ze hry se jim však stále nedařilo branku vstřelit ani po rychlých únicích ze stran a standardních situacích. V 64. minutě však přišel faul v pokutovém území a nařízenou penaltu J. Horký s přehledem proměnil, 2:2. Neustálý tlak na branku Nespek přinesl své i v 72. minutě, kdy hosté opět faulovali ve vlastním vápně a i tentokrát se k pokutovému kopu postavil J. Horký a ranou na střed brány překonal brankáře podruhé a upravil a skóre na konečných 3:2, jelikož další příležitosti již týnečtí neproměnili.

V sobotu 10/10/2020 je na programu mistrovské utkání 8. kola Ferdinand přeboru, ve kterém  FK Týnec nad Sázavou přivítá Sokol Maršovice. Začátek utkání je 16 hod. a s ohledem na vyhlášený nouzový stav a zavedená opatření toto utkání proběhne bez diváků.