FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL MARŠOVICE 7:0

Třetí utkání v řadě na domácí půdě a tři body pro týnecké vyneslo 8. soutěžní kolo, ve kterém A tým hostil tradičního soupeře z Maršovic. Očekával se vyrovnaný souboj druhého a třetího celku průběžné tabulky, ale vše bylo jinak. Deštivé počasí přineslo radost domácím, kteří se od začátku tlačili do zakončení a následné slepené branky jim dali do poločasu pohodlný náskok. Nejprve se v 18. minutě tečí trefil M. Štamberský a o dvě minuty později potrestal nekopromisním zakončením chybnou rozehrávku hostí J. Jordan. Od 32.minuty navíc maršovičtí po vyloučení obránce hráli v deseti a i tato událost dala utkání směr. V závěru poločasu přidal třetí branku T. Nikrmajer a čtvrtou K. Laurich.

Druhé dějství probíhalo už jen v režii týneckých, kteří soupeře uzavřeli na jeho polovině a vytvářeli i podařené kombinace. Po krásné individuální akci a sole mezi celou obranou a lobem se v 53. minutě trefil přesně J. Horký a když svou druhou branku v utkání přidali Nikrmajer i Laurich, odvezl si Sokol Maršovice „sedmičku“.

Děkujeme i fanouškům, kteří v nevlídném počasí přišli podpořit A tým a sledovat utkání za branou a plotem uzavřeného stadionu V Náklí.

TÝNEC DO TOHO!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *