FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL MARŠOVICE 3:0

Ve 22. kole hostil náš tým dospělých soupeře z Maršovic, se kterým to neměl vůbec jednoduché. Maršovice chtěly odčinit nešťastnou prohru z minulého kola a dlouhou dobu odolávaly na stadionu V Náklí odolávaly. Po bezbrankovém prvním poločase tak museli hráči domácích přidat na aktivitě a především častěji zakončovat. Vše se podařilo zúročit až v 62. minutě, kdy šel Týnec do vedení po brance J. Stibůrka. Těsný výsledek vydržel dalších 23 minut, teprve před koncem utkání se v 85. minutě trefil přesně Petrášek (2:0) a třetí gól z přímého kopu přidal povedenou střelou O. Stejskal. Po výhře tak držíme stále první místo, naopak Maršovice budou potřebovat body

Branky: 62. J. Stibůrek, 85. Š. Petrášek, 87. O. Stejskal. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Týnec: Koukol – Štamberský, Linhart (69. Petrášek), Stibůrek, Skalický, Horký (89. Dušek), Nikrmajer, O. Stejskal, Unger, Krejčí, Povolný (87. J. Stejskal).

Maršovice: Pechač – M. Hašek, Kopka, Šetina, Bartoš, Plachý (74. M. Hašek), Laurich (50. Hulan), Skála, Orsák, Břicháček, Dvořák.