FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL MARŠOVICE 2:0

Dobře známého soupeře hostilo A mužstvo, které změřilo síly se Sokolem Maršovice. Naše A mužstvo se v utkání kromě horkého počasí muselo vypořádat rovněž s absencí sedmi hráčů, a tak příležitost dostali zase hráči B mužstva.

V první poločase měli více ze hry a  byli lepším mužstvem týnečtí. Postupně rozehrávali od zadních řad, útočné akce tvořili hlavně kombinační hrou a spolehnout se mohli opět i na rychlé údery po křídlech. podstatnou součástí bylo eliminovat maršovického střelce Žížalu, což se dařilo a až na pár standardních situací naši soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Klid přidala i rychlá branka, tu vstřelil po svém klasickém úniku J. Jordan po nekompromisní tvrdé a křižné střele přes celé vápno do horního rohu branky.

V několika pasážích druhého poločasu měli více míč na kopačkách maršovičtí, ti se hodně snažili využívat svého playmakera Haška, ale opět díky dobré defenzivní činnosti se k ničemu výraznějšímu nedostal. Na druhé straně si naopak poradil O. Stejskal, který před vápnem převzal míč, dostal se přes bránící hráče a s jistotou zvýšil na 2:0. Naše mužstvo si ve druhé půli vytvářelo dobré příležitosti ke skórování především z rychlých brejků, ale téměř stoprocentní šance se nepodařilo zužitkovat, a tak již žádné další branky nepadly.

Sestava: J. Oršl- F. Tuška (64. min. M. Povolný), Š. Petřášek, J. Linhart, R. Žarnecki – J. Horký, D. Šejstal, J. Stibůrek – J. Jordan (81. min. O. Vrabec), O. Stejskal (57. min. Š. Rillich), J. Vavrek

Střelci: J. Jordan (13. min), O. Stejskal (57. min.)

V sobotu 16.9.2023 zajíždí A mužstvo k utkání proti SK Pyšely začátek utkání 16:30 hod.