FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL JANKOV 4:3

Poslední zápas na domácím stadionu V Náklí hostil FK Týnec nad Sázavou tým z Jankova, kterému se na jaře velmi daří a vypracoval se až na 4. místo v tabulce. Zápas nabídl opět slušnou porci branek, celkem jich bylo sedm, z toho šest jich více než stovka diváků viděla v průběhu prvního poločasu.

Po 10 minutách hry šel do vedení hostující tým z Jankova a potvrdil, že mu to v jarní částí sezony vychází, ale Týnec stav utkání obrátil ve svůj prospěch gólem R. Ungera z 22 .minuty a následně pak po brance O. Stejskala z minuty 31. To však nebylo vše, hosté srovnali na 2:2, domácí odpověděli další brankou J. Horkého a poločasový účet nakonec završil tým z Jankova brankou ze 44. minuty utkání. Do šaten se tak šlo za remízové stavu 3:3 a domácí museli zabrat, pokud chtěli zůstat ve hře o prvenství v soutěži a o postup.  To se podařilo hned z kraje druhého dějství, kdy se trefil přesně M. Skalický, to se psala 47. minuta a od té doby se již skóre nezměnilo a FK Týnec nad Sázavou mohl slavit vítězství.

Branky: 22. R. Unger, 31. O. Stejskal, 42. J. Horký, 47. M. Skalický – 10. a 44. M. Svoboda, 39. M. Jonszta. Rozhodčí: Shapoval. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 3:3.

Týnec: Dvořák – Štambeský, Kavoň, Stibůrek, Skalický, Horký (73. Petrášek), Nikrmajer (82. Havelka), Stejskal (85. Linhart), Unger, Povolný, Krejčí.

Jankov: Málek – Zajíc, Čermák (69. Šperlík), Balík, Vrzal, Brabenec (64. Hýbek), Skála, Zach, Peroutka, Jonszta, Svoboda.