FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL CHOTÝŠANY 3:0

V dalším kolem, které sehrál tým dospělých opět na domácím hřišti,  přijel k utkání celek z Chotýšan, které budou bojovat o záchranu v soutěži. Ze zápasu však chtěli maximum vytěžit i domácí, papírový favorit utkání. Ani jeden z týmů nebyl kompletní, ale přesto zápas proběhnul bez problémů. Domácí měli po celé utkání jednoznačně navrch a od začátku obsadili polovinu soupeře, který se dostával do šancí pouze sporadicky, ale možná o to nebezpečnější tyto šance byly.

Domácí se však delší dobu nemohli střelecky prosadit, nehrál se pohledný fotbal a teprve až ve 26. minutě skóre otevřel O. Stejskal po krásné křižné přihrávce a samostatném úniku na brankaře hostí. Další zásah a klid přinesl týneckým krátce před přestávkou J. Horký, který se po volném přímém kopu trefil přesně do šibenice. Obrázek hry, kterou provázela řada nepřesností a s převahou domácích se nezměnila ani ve druhém poločase, až definitivní pojistku přidal v 67. minutě aktivní M. Skalický a uzavřel na konečných 3:0.

Branky: 26. O. Stejskal, 44. J. Horký, 67. M. Skalický. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Týnec: Dvořák – Petrášek, Štambeský, Stibůrek, Kopta, Skalický, Horký (68. Havelka), Nikrmajer, O. Stejskal, Linhart (46. J. Stejskal), Krejčí.

Chotýšany: Radosta – Š. Korecký, M. Říha, J. Sysel (56. Hons), R. Říha, Hoch, Straka, Kuthan, Vaňkát, Blažek, Povolný.