FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – FK BÍLKOVICE 6:3

O další body do tabulky bojovalo A mužstvo s nováčkem soutěže, když na domácím hřišti hostilo FK Bílkovice. Přestože týnečtí měli více ze hry a vypracovali si i dobré střelecké příležitosti, na první branku se čekalo až do 35. minuty utkání, ve které domácí poslal do vedení O. Vašák a ještě do poločasu přidal druhý zásah O. Stejskal.

Po změně stran hosté vypadli z tempa a během deseti minut hry třikrát inkasovali po brankách Nikrmajera, Lauricha a Šejstala. Za stavu 5:0 ale naši hráči ztratili koncentraci a zbytečně nechali soupeře skórovat. Stále však měli hru i výsledek pod kontrolou, v závěru se pak trefil i hrající trenér J. Horký a soupeř snížil na končených 6:3.

Sestava: J. Oršl – O. Vašák, M. Štamberský, J. Linhart, F. Tuška (42. min. M. Povolný) – D. Šejstal, T. Nikrmajer, M. Skalický (R. Kavoň) – J. Jordan (V. Vavrek), O. Stejskal (72. min. J. Horký), K. Laurich

Střelci: O. Vašák (35. min. ), O. Stejskal (45. min.), T. Nikrmajer (51. min.), K. Laurich (53. min), D. Šejstal (59. min.), J. Horký (81. min.) – P. Srb (60. min.), M. Potůček (69. min.), R. Vosický (87. min.)

V neděli 15.10.2023 od 14 hod. sehraje A mužstvo utkání proti Sokolu Nespeky na hřišti soupeře.