FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – FC KŘIVSOUDOV 2:2

Ve 20. kole okresního fotbalového přeboru jsme ve šlágru kola hostili soupeře FC Křivsoudov, aktuálně tým držící třetí příčku.

Hráči z obou týmů předvedli hru převyšující úroveň okresního přeboru, a tak početná divácká kulisa mohla být spokojená.
Přestože úvod zápasu patřil hráčům FK Týnec nad Sázavou, do vedení se nejprve dostali hosté, když v 18. minutě po závaru ve vápně všechno prostřelil křivsoudovský Veselka. Domácím se ale v závěru první půle a na následně hned ze začátku druhé poločasu podařilo skóre otočit po brankách J. Stibůrka a J. Horkého.

Po celou dobu se hrálo víceméně vyrovnané utkání, více příležitostí si ke konci hrací doby vypracovali hráči Křivsoudova a asi po zásluze v 88. minutě srovnali stav utkání na konečných 2:2 po dělovce ze 25 metrů z kopačky M. Filipa.

Remízy tak využili tým SK Olbramovice, který dokázal zvítězit a na první přičce nás předběhl o jeden bod.