FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – DOLNÍ KRALOVICE 5:1

Druhé kolo zastihlo domácí FK Týnec nad Sázavou v lepší formě, než na úvod sezony a jednoznačnou herní převahu hráči poměrně brzy proměnili v branky. Nejprve dalekonosnou střelou Petráška z 10 min. utkání, poté ve 29. minutě branku přidal po hezké akci Stejskal a poločasový účet završil Nikrmajer.

Pohodlný tříbrankový náskok domácí nejen udrželi, ale když branku přidal ještě Horký a Micka, bylo rozhodnuto. Konečný stav utkání soupeř z Dolních Kralovic pouze korigoval čestným zásahem na 5:1.

Průběh utkání však poznamenalo zranění domácího Stibůrka, když hra musela být přerušena na téměř 25 minut při čekání na záchranou službu. Honzovi přejeme brzké uzdravení a těšíme se na jeho návrat na fotbalové hřiště!