FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  B – TJ NEVEKLOV  B  5:1

Soupeře z Neveklova hostilo také naše B mužstvo, které si chtělo připsat další tři body a vrátit neveklovským smolnou porážku z podzimní části sezony. Úvod utkání ale patřil tentokrát hostům, kteří šli poměrně záhy do vedení. Protože to ale bylo z jejich strany vše, převzalo otěže naše mužstvo a bylo jasné, že výsledek utkání se bude zcela jistě měnit. Ještě během prvního poločasu se vedení přehouplo na stranu domácích. V utkání se poprvé v týneckém dresu objevily také hráči, kteří kádr posílil v průběhu zimní přestávky a konečný výsledek 5:1 odráží vývoj utkání, ve kterém to několikrát i jiskřilo. Za domácí skorovali Horký (3x), Krejčí a Nerad.

V příštím kole zajíždí B mužstvo k utkání do Postupic/Chotýšan (10/4/2022 od 15 hod.)