FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – TJ MÍR JABLONNÁ N/VLTAVOU 4:1

Rovněž B mužstvo po vybojovaném postupu z loňské sezony zahájilo svou soutěž na domácí půdě a ve svém prvním utkání hostilo TJ Mír Jablonná nad Vltavou.

Celý průběh utkání byl jednoznačně pod taktovkou domácího celku, který soupeře příliš nepouštěl do hry, ale ten se nakonec paradoxně ujal vedení po ojedinělém zaváhání týneckých hráčů. B mužstvu se však podařilo stav utkání rychle srovnat po přesném zásahu nové posily I. Shmidta, na kterého během pár minut navázal K. Laurich a tak o poločase na světelné tabuli svítilo skore 2:1.

Druhý poločas nabídnul obdobný scénář, ale síť za zády brankaře už rozvlnilo pouze týnecké mužstvo, když se ještě dvakrát trefil K. Laurich a zaznamenal tím hattrick. Konečný výsledek 4:1 reflektoval celý průběh utkání.

Sestava: J. Oršl – J. Kříž (75. min P. Samko), J. Vavrek, M. Havelka, O. Vašák – I. Shmidt, D. Ťažký, O. Vrabec (65. min N. Dostál) , R. Žarnecki – (75. min. D. Vlach) , K. Laurich, M. Krejčí (69. min . O Novák)

Střelci: I. Shmidt (27. min.), K. Laurich (29. min., 52. min., 89. min – V. Padevět (22. min)

V neděli 27.8 od 17 hod.  hostí B mužstvo na domácím stadionu V Náklí Sokol Zaječice.