FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – TJ MEZNO 4:1

Rovněž B mužstvo si připsalo další 3 body a v pořadí čtvrté vítězství ze čtyř jarních soutěžních kol. Ale také B tým se trápil, protože úvodní minuty utkání se na jaře rezervě nedaří hrát dobrou hru. V tomto kole ale naši hráči poprvé prohrávali a soupeř z Mezna držel náskok 0:1 po celý první poločas.

Do druhého dějství tak bylo nutné provést několik změn, které fungovaly a domácím se konečně začalo dařit i přidat na pohybu a tlačit soupeře k jeho šestnáctce. Díky podařeným průnikům i individuálním a rychlým akcím, se pak v posledních dvaceti minutách hry podařilo vývoj zápasu obrátit a po brankách Lauricha (2x), Ťažkého a Šejstala otočit skóre na 4:1.

V neděli 24/4/2022 hraje B mužstvo do 15 hod. mistrovské utkání v Olbramovicích.