FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL ZAJEČICE 4:1

Také B mužstvo navázalo na předchozí vítězství a opět bralo tři body. Do utkání nastoupilo několik hráčů z A mužstva, kteří nebyli k dispozici na sobotní utkání „áčka“ a zastoupili pracovně vytížené hráče a dovolenkáře. Více ze hry měli po celý zápas domácí hráči, na soupeři bylo patrné, že mu velká hrací plocha na stadionu V Náklí nesedí a nevytvořil si v podstatě ani téměř žádné situace ke skórování. Za poločasový stav 2:1 ve prospěch domácích, za které se prosadil J. Stibůrek a z penalty K. Laurich, mohl být soupeř šťastný.

Hned po změně stran přidal další branku V. Varek a v samotném závěru pečetil výsledek 4:1 svou druhou brankou v utkání K. Laurich. Negativní stránkou utkání byla dvě vynucená střídání, v prvním poločase musel pro zranění odstoupit kapitán M. Krejčí a ve druhé poločase pak úderu na hlavu také P. Samko. Do sobotního derby v Lešanech budeme doufat v jejich uzdravení.

Sestava: L. Koukol –  P. Samko (81. min J. Poch), Jar. Vavrek, J. Stibůrek, O. Vašák – D. Šejstal, I. Shmidt, O. Vrabec (70. min Š. Rillich) , K. Laurich – M. Krejčí (35. min R. Žarnecki), V. Vavrek (69. min D. Ťažký)

Střelci: J. Stibůrek (10. min.), K. Laurich (17. min – penalta, 86. min), V. Vavrek (47. min) – P. Jaeger (20. min – penalta)

V sobotu 2.8 čeká B mužstvo derby v Lešanech, začátek v 17 hod.