FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL NEVEKLOV B  3:1

FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL NEVEKLOV B  3:1

Své první mistrovské utkání sehrálo také B mužstvo, které hostilo shodně Neveklov. Na utkání bylo velice znát, že někteří hráči hrají první utkání po téměř 5ti měsíční pauze, což je způsobeno rozdělením soutěže do více skupin po menších počtech týmů. Vinou toho se pak hraje menší počet utkání a poté nastává dlouhá pauza, což nám popravdě vůbec nevyhovuje a doufáme, že v příštím ročníku bude vypadat rozlosování opět jako v sezoně 2021/2022, kdy se hrálo 13 utkání oproti 8 utkáním jako v ročníku aktuálním.

Zejména v prvním poločase byla až na výjimky k vidění řada nepřesností a těžkopádnějších pohybů, bylo ale vidět, že si všichni první zápas snaží užít. Do jednobrankového vedení šli v 7. minutě utkání hosté, přestože ze hry měli více týnečtí hráči. Těm se podařilo přetavit převahu v branky k závěru prvního poločasu a strhnout také vedení na svou stranu po trefách Ťažkého a Krejčího

Ve druhém poločase se hra o něco zpřesnila, k vidění bylo i několik pohledných kombinací a ocenit musíme také defenzivu domácích, které po fotbalové pauze s přehledem velel veterán Jaroslav Vavrek. Týnečtí měli řadu příležitostí k navýšení náskoku, ale sít se rozvlnila opět až s koncem poločasu, kdy se klidem a přesně trefil podruhé Krejčí.

 

STŘELCI: 40. Ťažký David, 43. Krejčí Michael, 90. Krejčí Michael – 7. Mužík Martin

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *