FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL NEVEKLOV 1:10

Ani v dalším utkání B mužstvo nebodovalo a navíc dostal rekordní příděl. Neveklov, který hrál ještě loni o soutěž výše měl ve hře přehled i jistotou a předvedl našemu mužstvu i lekci z produktivity. Obranná řada týneckých nehrála kompaktně a hodně prostoru soupeř dostával i ve středu hřiště, kde se za prvé nedařilo útoky soupeře zastavovat a za druhé ani dobře rozehrávat útočné akce. Dlouhé míče za obranu neměly úspěch, chyběla jim razance a útočícím hráčům chyběl zase větší důraz. Již po poločase bylo dělbě rozhodnuto a zbývajících 45 minut se stalo pouze exhibicí s očekáváním, kde se finální skóre zastaví.

Důežité utkání rezerva sehraje nadcházející sobotu, kdy se střetně se Sokolem Václavice. Tři body z toho utkání mohou našemu „béčku“ výrazně pomoci k záchraně.

Sestava: L. Koukol – T. Prosický, M Dušek, Š. Rillich, D. Campodonico – O. Novák, D. Vlach (46. min. J. Poch), I. Shmidt, M. Nápravník (72. min. P. Zahajský) – M. Krejčí, D. Ťažký (82. min. D. Padevět)

Branky: M. Krejčí (16. min)

V sobotu 18/05/2024 od 17:00 hod. odehraje B mužstvo utkání s celkem Sokol Václavice na půdě soupeře.