FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL NETVOŘICE 8:0

Na derby se připravoval rezervní tým, který v závěru týdne hostil soupeře, na kterého po podzimním střetnutí nevzpomíná v dobrém. V něm se soupeř prezentoval hlavně úmyslnou tvrdou hrou s množstvím slovních výpadů, kdy se hrálo se ve vypjaté atmosféře, kterou vulgárním a nesportovním  „fanděním“ dokreslovala asi desítka podnapilých příznivců netvořického celku.

Z tohoto důvodu byl pro nedělní zápas na stadionu V Náklí povolán delegát a ve střehu byla pro jistotu i pořadatelská služba. Později se ukázalo, že tento zápas bude mít hladký průběh a soupeř se „činí a předvádí“ spíše v domácím prostředí. Od úvodních minut udávali tempo hry domácí, kteří šli i do rychlého a pohodlného tříbrankového vedení po hattricku kapitána týmu M. Krejčího. Hosté byli na týnecké hrací ploše bezradní, nedokázali se prosadit a pravděpodobně si od utkání slibovali více a tři inkasované branky jim sebrali sebevědomí. Ve druhém poločase pak lovili míč ze sítě ještě pětkrát, a to po trefách D. Ťažkého, který aktuálně vévodí tabulce střelců celé soutěže, dvakrát mířil přesně J. Jordan a O. Vrabec, který se po zranění opět dostává do formy.

Trenér Rostislav Kolev se k utkání vyjádřil takto: „Zápas jsme nechtěli podcenit, Netvořice se drží na třetí příčce průběžné tabulky. Měl jsem obavy z tvrdé hry, kterou jsme absolvovali v Netvořicích v podzimní části sezóny, ale tento zápas naštěstí vypadal jinak. Možná to bylo i díky naší dobré hře a hlavně díky rychle vstřeleným brankách, po kterých se soupeř odevzdal. Hráčům chci poděkovat za disciplínu, na kterou jsem kladl důraz a mám radost, že se to vrátilo v podobě vysoké výhry. I dále je potřeba k zápasům přistupovat zodpovědně a nic nepodcenit, abychom získávali body.“.

STŘELCI: 3. Krejčí Michael, 10. Krejčí Michael, 21. Krejčí Michael, 49. Ťažký David, 52. Jordan Jakub, 64. Jordan Jakub, 72. Vrabec Ondřej, 85. Vrabec Ondřej

V sobotu 15/4/2023 B mužstvo zajíždí k utkání proti Sokolu Maršovice (14 hod.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *