FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL LEŠANY 3:0

Na tradičního soupeře narazilo v neděli odpoledne B mužstvo, které hostilo Sokol Lešany. Utkání se podle očekávání dočkalo slušné divácké návštěvy, i proto bylo řádně obsazeno rozhodčími a delegátem. Do hry jsme opět využili i dorostence J. Vicana, M. Smejtka, D. Campodonica a M. Roubíčka.

Hrálo se do těla, ale na velkém týneckém hřišti měl soupeř vetší problém naše hráče zachytit a tak to bylo ze strany lešanských těžkopádnější. Lépe se pohybovali naši hráči, kteří šli v prvním poločase do dvoubrankového vedení, když opět přesně mířili D. Ťažký a I. Shmidt.

Druhý poločas přinesl nejdříve více vyrovnanou hru, ale postupem se převaha překlopila opět na týneckou stranu, která si vypracovala několik možností ke skórování, ale žádnou z nich hráči neodkázali proměnit v další branku. Pojistku na konečných 3:0 přidal R. Kavoň v samotném závěru z pokutového kopu po faulu na M. Smejtka.

V neděli 07/04/2024 od 16:30 hod. sehraje B mužstvo utkání se Sokolem Teplýšovice.

Sestava: J. Oršl- R. Kavoň, J. Horký (46. min. J. Poch), Š. Rillich (23. min. O. Novák), J. Kříž (60. min. D. Campodonico) – D. Vlach, J. Vican, I. Shmidt, N. Dostál – M. Krejčí (46. min. M. Smejtek), D. Ťažký (88. min. M. Roubíček)

Branky:  D. Ťažký (19. min.), I. Shmidt (25. min), R. Kavoň (88. min., penalta)