FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SOKOL KRHANICE 0:7

Hodně špatný den si vybrala rezerva v nedělním derby proti Krhanicím. Sestavu ovlivnilo několik absencí a následně pak i brzká zranění dalších hráčů, kteří do utkání nastoupili, a tak se muselo improvizovat. Našim hráčům se vůbec se nepodařilo zachytit úvod duelu. Hned v první minutě byla nařízena penalta ve prospěch soupeře, která byla spíše přihraná a po dvou následujících brankách, které zapříčinilo nedůsledné bránění, byl na koni soupeř. Ten měl za tohoto stavu mnohem více ze hry, naopak týnečtí se příliš nenabízeli, jejich hra postrádala více pohybu a aktivity, nápadu a nedařilo se ani podržet míč v útočné fázi, aby obrana oddechla.  Výsledek hry asi reflektoval dění na hřišti.

Druhý poločas byl již o poznání lepší, i když po individuální chybě soupeř hned po přestávce přidal šestou branku. Hra se zlepšila jak v defenzivní činnosti, kde někteří hráči pochopili, jak hrát, tak i směrem dopředu. Nicméně chybělo častější zakončení, o které si některé individuální průniku na hranici pokutového území nebo pasy za obranu říkal. A protože útočná efektivita zůstala na nule do konce utkání, zrodil se děsivý výsledek, na který budou chtít všichni naši hráči rychle zapomenout. Odčinit jej mohou hned v sobotu v důležitém střetnutí proti Sokolu Jírovice.

Sestava: L. Koukol – O. Vašák (31. min. D. Vlach), J. Linhart. J. Poch, D. Campodonico – N. Dostál, P. Samko, M. Smejtek, O. Vrabec (35. min. M. Roubíček) – M. Krejčí, D. Ťažký

V sobotu 11.11.2023 zajíždí B mužstvo k utkání proti soupeři Sokol Jírovice, začátek utkání 14 hod.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *