FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SK VOTICE B 7:9

O den později zahájila nový ročník také rezerva, která na UMT v Benešově (domácí hřiště v Náklí bylo kvůli počasí nezpůsobilé pro hru) přivítala rezervu SK Votice. Oba soupeři využili hráče svých A týmů a hrála se velice otevřená hra, ve které padlo až neuvěřitelných 16 branek.

Bylo vidět, že na umělý povrch není v tomto období nikdo zvyklý, a tak hráči často těžce krotili míč a také razance přihrávek nebyla zpočátku úplně správná. Přestože týnečtí dvakrát vedli, první poločas se nakonec vydařil hostům, kteří v něm dokázali vstřelit sedm branek. Několik z nich jich padlo totožným způsobem, a to když dlouhý centr propadnul za naši obranu, která soupeřovy útočníky nebránila dostatečně na těsno a ti pak mohli zakončovat v samostatném úniku.

I když se zdálo, že je po zápase, všemu bylo jinak. Druhý poločas patřil našemu B mužstvu, hráči předváděli jistější hru, dařilo se jim i přesně zakončovat a ke třem brankách z prví půle přidali další čtyři po přestávce. V závěru utkání, kdy se naši dotáhli na rozdíl jediné branky a šli za remízou však votičtí dokázali využít přímý kop, který dal výsledku konečnou podobu.

Za Týnec se trefili: 2x Linhart, Ťažký, Nerad, Vrabec, Laurich a Jordan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *