FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – SK POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 0:3

Utkání s lídrem soutěže, který jde téměř neomylně po první příčce, se B mužstvo pralo statečně po celých 90 minut hry. Přestože výsledek může působit jednoznačně, hra ve skutečnosti nenabídla převahu hostujícího celku, který byl papírovým favoritem. Naopak se hrálo velmi vyrovnané utkání, ve kterém týnečtí mohli a asi i měli jít do vedení, když se po trestném kopu míč odrazil od břevna za brankovou čáru a teprve po dalším odrazu jej hosté odehráli do bezpečí. Pro hlavního rozhodčího to byla složitá situace, navíc když v roli pomezního byl v tento moment hráč hostující celku, který pochopitelně nehlásil, že jeho tým má inkasovat.

Týnečtí se snažili hrát se zajištěnou obranou, bez chyb, což se dařilo. Na druhou stranu ale chybělo trochu více nápadu směrem dopředu, napadání ve více hráčích a tak udeřili hosté, kteří se ujali vedení v závěru prvního poločasu. Dvoubrankové manko pro domácí znamenala další trefa po přestávce, nicméně zbraně nikdo nesložil a hrálo se dál vyrovnané utkání. Na konečných 0:3 upravil jeden z hostujících hráčů hrou, která nebyla v duchu fair play. Po střetu útočícího hráče s brankařem měla naše obrana možnost míc odehrát do bezpečí, ale došlo k evidentnímu faulu na obránce. Faulující hráč míč do prázdné branky posunout nechtěl, ale další z jeho spoluhráčů si nebral servítky a dal výsledku konečnou podobu. Rozhodčí tento zákrok bohužel posuzoval z poloviny hřiště, a tak nezbylo než se ironicky pousmát a zakončit utkání.

Sestava: L. Koukol – J. Poch, O. Novák, D. Campodonico, J.Kříž – D. Vlach, N. Dostál (65. min J. Linhart), O. Vrabec (85. min. D. Padevět), J. Vican – M. Krejčí (70. min. M. Roubíček), I. Shmidt

Branky:

V neděli 21/04/2024 od 17:00 hod. odehraje B mužstvo utkání s TJ Úročnice/Benešov