FK TÝNEC NAD SÁZAVOU ´B´ – MÍR JABLONNÁ NAD VLTAVOU 3:3

I B mužstvo mělo v plánu potvrdit domácí neporazitelnost. Ze stadionu V Náklí prozatím body odvezl nečekaně pouze soupeř z Maršovic, ale nyní se rezerva potkala s lídrem soutěže, který chtěl také předvést co umí a zápas tedy měl nabídnout kvalitnější fotbal. A tak tomu skutečně bylo, ve srovnání s jinými zápasy se hrálo ve větším tempu. Z počátku měla navrch naše rezerva a hráči převahu dokázali proměnit v branku po faulu ve vápně a pokutovém kopu. Zbytek poločasu nabídnul vyrovnanou hru. Po poločase ale převzali inciativu hosté, naše hráče přehrávali a zejména po individuálních chybách šli do vedení 1:3. Týnečtí nic nevzdali, snažili se vstřelit kontaktní branku a to se také povedlo. Ke konci utkání se na hřišti i jiskřilo a této nervozity naši využili a srovnali na konečných 3:3. I B mužstvo tak přezimuje na 3. místě a na jaře bude moci bojovat o lepší umístění.