FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – JAWA PECERADY/BUKOVANY 7:0

Derby sehrála naše rezerva, která chtěla soupeři vrátit nečekanou podzimní porážku. Na rozdíl od hřiště soupeře, kde se nám příliš nevedlo ani loňskou sezonu, se na domácím stadionu hrálo zcela jiné utkání. Týnecké B mužstvo mělo od začátku jasně navrch a poločasový stav 4:0 jasně deklaroval dění na hřišti. Ve druhé poločase se prakticky nic nezměnilo a odevzdanému soupeři jsme mohli nadělit i více branek, ale zakončení bohužel nebylo přesné.

Dalším hattrickem v jarní části sezony se blýsknul kapitán týmu M. Krejčí a dva přesné zásahy přidal N. Dostál, který předváděl dobrou formu už v týdnu na tréninku.

STŘELCI: 10. Krejčí Michael, 25. Krejčí Michael, 32. Laurich Karel, 41. Dostál Nikolas, 60. Krejčí Michael (pen.), 63. Jordan Jakub, 89. Dostál Nikolas

Trenér Rostislav Kolev řekl: „Derby mohlo mít papírového favorita, ale víme jak jsme v Peceradech dopadli na podzim. Bylo tedy důležité soupeře nepodcenit a utkání odehrát naplno. To se podařilo, těší mě další přesvědčivé vítězství a také tréninková morálka, kluci nic nevypustili ale při volném losu a účastnili se společných tréninkových jednotek s A mužstvem v hojném počtu. Na hřišti to pak je vidět. Vítězství nás posunulo na první příčku, ale do konce soutěže zbývají ještě čtyři kola, je potřeba udržet koncentraci a dál poctivě makat!“.

V neděli 7/5/2023 od 17 hid hostí B mužstvo na stadionu V Náklí soupeře FK Budenín.

Komentáře k “FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – JAWA PECERADY/BUKOVANY 7:0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *