FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – FK SOBĚHRDY 0:4

Ani o uplynulém víkendu se B týmu nepodařilo bodovat, v domácím prostředí nestačilo na FK Soběhrdy. Výsledek utkání poznamenal především první poločas, ve kterém hosté třikrát skórovali. První dvě branky byly hodně smolné ze vzduchu, třetí zásah pak padnul po pěkném zakončení do pravého horního rohu z hranice velkého vápna. Přestože hra byl vcelku vyrovnaná, obecně se nehrál příliš pohledný fotbal a naši rezervu nejvíce sráží špatná finální fáze, která by potřebovala více klidu a přesnosti v přihrávce, ale také důraznější tah na branku.

Po změně stran se hráči Soběhrd dostali do defenzivy a vyráželi píše k brejkům, ty se mimo jeden z průniku dařilo zastavovat a zlepšenou rozehrávkou i tvořit více prostoru pro útočící hráče. Ti by však mohli o něco lépe vyhledávat prostor a tlačit se do zakončení. To se však nedařilo a z toho důvodu se v utkání za naše barvy nikdo střelecky neprosadil. Rezervu může nejvíce mrzet nepovedený první poločas, kladně ses dá opět hodnotit zapojení dorostenců M. Smejtka, D. Campodonica, T. Prosický, kteří předvedli solidní výkon, stejně tak jako P. Fousek, který ve druhém poločase dostal příležitost v brance.

Sestava: L. Koukol (46. min. P. Fousek) –  O. Vašák (T. Prosický), J. Vavrek (O. Vrabec), M. Stibůrek, M. Povolný (46. min. Š. Rillich; 52. min. P. Fousek) – I. Shmidt, D. Šejstal, M. Krejčí (52. min. N. Dostál), D. Campodonico, M. Smejtek (46. min. J. Linhart) , D. Ťažký

Střelci:

V sobotu 14.10.2023 od 15:30 hod. zajíždí B mužstvo k utkání proti Sokolu Neveklov.