FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  A – TJ NEVEKLOV  A   2:4

V souboji o čelo tabulky začali lépe naši hráči, kteří šli již po několika minutách po rychlém útoku do vedení po střele Jordana. Soupeř byl díky této trefě zaskočený a mohl inkasovat ještě několikrát, což se však nepodařilo, a tak se po úvodních čtvrthodině obraz hry vyrovnal a následně hosté krásnou střelou z 35 metrů neveklovští stav utkání srovnali a ještě během prvního poločasu obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch, po chybách v obraně domácího celku.

Ve druhém poločase měli více ze hry týnečtí a hosté se převážně bránili a hrozili z brejků, stále však drželi náskok 1:3. Stav utkání se měnil až v posledních deseti minutách hry a hned dvakrát. Nejprve Horký snížil na rozdíl jedné branky, po které se naši hráči snažili ze všech sil vyrovnat, ale definitivní tečku a konečnou podobou výsledku 2:4 zpečetili hosté.

V příštím kole zajíždí B mužstvo k utkání do Maršovic (10/4/2022 od 16:30 hod.)