FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – TJ DOLNÍ KRALOVICE 6:0

Na domácím stadionu hostilo naše mužstvo poslední celek tabulky, ale pro tříbodový zisk se očekával velký i tvrdší souboj. Soupeř většinu svých utkání prohrával těsným výsledkem po obdržených brankách k závěru utkání, nicméně tento zápas přinesl nakonec úplně něco jiného. Do hry nebylo možné stále počítat se zraněným V. Vavrekem a nemocným Petráškem, prvnímu mužstvu tak opět pomohli hráči rezervního B týmu.
Hned po pár minutách utkání ze hry po nešetrném zákroku soupeře kolenem musel odstoupit Linhart, tak se na postech stoperské dvojice opět improvizovalo, ale Kavoň s Horkým utkání proti nečekaně odevzdanému soupeři odehráli s přehledem. Týnečtí navázali na kanonádu z minulého týdne a v rozmezí sedmdesáti minut celkem šestkrát mířili mezi tyče. Poločasový stav 3:0 přinesl na kopačky domácích hráčů klid a pohodu a v závěru se pak prosadili i střídající hráči. Hattrick si v zápase na konto připsal J. Jordan, který tak už atakuje TOP 10 střelců soutěže, druhé čisté konto v řadě pak udržel Oršl.
STŘELCI: 23. Laurich Karel, 33. Jordan Jakub, 41. Jordan Jakub, 69. Jordan Jakub, 80. Krejčí Michael, 86. Vrabec Ondřej
V sobotu 20/5/2023 od 17 hod. se A mužstvo utká na hřišti soupeře s celkem Sokol Kondrac.