FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL VRCHOTOVY JANOVICE 1:2

Frustrující série stále neskončila, mužstvo nadále trápí marodka a absence. K pěti zraněným po uplynulém víkendu musíme přičíst další dva hráče, kteří museli střídat ještě během prvního poločasu. Zejména ztráta ve středu zálohy byla největším problémem a bohužel i neřešitelným, protože aktuálně nebyl k dispozici žádný středový hráč  a ve hře tak chyběla mezihra i konstruktivní rozehrávka. Navíc z důvodu nemoci do utkání nenastoupili ani další tři hráči, a tak příležitost dostali někteří hráči B týmu, bez kterých by se zápas neobešel.

S ohledem na tyto skutečnosti v sestavě týneckých během utkání došlo k několika vynuceným změnám postů a muselo se improvizovat, hra neměla řád a z obou stran bylo často k vidění zbytečné odevzdání balonu soupeři, stejně jako řada nepřesností a nedorozumění. V utkání nevalné úrovně se štěstí přiklonilo na stranu hostů, kteří se odvážejí tři body díky penaltě z úvodu utkání.

Nyní asi nezbývá než očekávat návrat rekonvalescentů a pokoušet se urvat body do tabulky silou. V příštím kole zajíždí A mužstvo k utkání do Maršovic (Neděle 2/10/2022 od 16 hod.).

Po dvoutýdenní pauze (jeden odložený zápas pro nezpůsobilý terén a další týden volný los) čeká mistrovské utkání také B mužstvo které na hřišti soupeře sehraje derby proti Jawa Pecerady/Bukovany (1/10/2022 od 16 hod).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *