FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL PRAVOVNÍN 5:0

Na stadionu V Náklí hostilo A mužstvo soupeře, se kterým již v říjnu na jeho půdě sehrálo dobré utkání. Tým ze středu tabulky se na podzim prezentoval kombinační hrou, a tak jsme očekávali dobré a náročné utkání. Pravonínu se však v jarní části nedaří tolik jako dříve a naši hráči měli po celých 90 minut viditelnou herní převahu. Obraná řada týneckých tentokrát pracovala bezchybně a oba krajní obránci Petrášek a Tuška vyráželi častěji i do ofenzivy a zásobovali útočníky dobrými centry a přihrávkami. Po pěkných akcích šlo naše mužstvo do poločasu s náskokem 3:0 díky hattricku J. Vavreka. Ten se hned po přestávce trefil do sítě počtvrté, a tak bylo možné do hry v klidu poslat i další hráče, kteří měli v nohách již odpolední zápas s B mužstvem. Soupeř utkání již pouze dohrával a v jeho závěru pak na konečných 5:0 upravil výsledek K. Laurich.

STŘELCI: 9. Vavrek Jakub, 23. Vavrek Jakub, 43. Vavrek Jakub, 54. Vavrek Jakub, 80. Laurich Karel

V sobotu 3/6/2023 od 17 hod. A mužstvo odehraje poslední utkání na domácím stadionu Náklí v této sezoně a bude hostit Sokol Jankov.