FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL PRAVONÍN 4:5

A mužstvo vstoupilo do utkání aktivně, drželo míč na svých kopačkách a i v oslabené sestavě bylo patrné, že je „fotbalovější“ než soupeř. Po čtvrt hodině hry však přišel zádrhel, když kvůli obnovenému zranění ze zimní přípravy musel ze hry odstoupit M. Skalický a celá formace se musela náročně přeskupovat, což značně zamíchalo posty jednotlivých hráčů a kvůli neuvěřitelně velké marodce se muselo opravdu hodně improvizovat. Navrch ještě tohoto využil soupeř, který se po pádu M. Skalického zaviněném zraněním dostal paradoxně do vedení. Následovala vyrovnaná pasáž utkání, ve které se týneckým nepodařilo proměnit vyložené šance a naopak dovolili soupeři skórovat podruhé. Ještě do poločasu ale snížil J. Jordan na rozdíl jeden branky a do šaten se šlo za stavu 1:2.

Druhý poločas začal skvěle pro naše hráče, byli opět lepším mužstvem a během 20 minut otočili skore zápasu ve svůj prospěch, když se postupně trefili J. Jordan, šibenici vymetl T. Nikrmajer a čtvrtou trefu týneckých zapsal O. Stejskal. V tuto chvíli se se zdálo se, že by mohlo být hotovo, nicméně nebylo tomu tak. Našim začali docházet síly a bylo patrné, že chybí nejen lepší kondice, ale i možnost vystřídat, protože lavice náhradníků zela prázdnotou. Soupeř naopak do hry poslal čerstvé hráče, kteří hru dokázali oživit a podíleli se na konečném obratu ve prospěch soupeře, se kterým bychom v plném sestavě nemohli mít žádný problém. I proto bylo zklamání po utkání opravdu velké. Musíme však pracovat s tím, co má náš kádr aktuálně k dispozici a můžeme jen doufat v brzký návrat všech šesti zraněných hráčů, kterým se po tomto víkendu přidali další dva.

V neděli 07/04/2024 od 16:30 hod. sehraje A mužstvo utkání se Sokolem Maršovice.

Sestava: L. Koukol – M. Štamberský, J. Horký, J. Stibůrek, R. Žarnecki – D. Šejstal, M. Skalický (13. min. O. Stejskal), T. Nikrmajer – J. Jordan, V. Vavrek (65. min. Š. Zadražil), K. Laurich

Branky:  J. Jordan (26. + 52. min.), T. Nikrmajer (56. min.), O. Stejskal (64. min.)