FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL NESPEKY 0:1

S defenzivní hrou přijelo mužstvo z Nespek svého soupeře unudit a celých 90 minut fotbalového utkání všem na hřišti i v hledišti otrávit. Týnecké snahy o vstřelení branky, především v prvním poločase, kdy ještě bylo sil na bourání betonu, však končily většinou na hradbě nespeckých hráčů zaparkovaných kolem velkého vápna. Když už se našim hráčům podařilo procedit střelu na branku, postrádala zase potřebné parametry. Soupeř nikam příliš nespěchal, hru také kouskoval fauly, které mohly a asi i měly být častěji oceněny kartou. Ve druhém poločase týneckým postupně docházely nápady směrem dopředu, poté i síly a nadšení, ze hry se vytrácela kreativita. Tento fotbal nebyl divácky atraktivní a paradoxně se navrch prosadil soupeř po ojedinělé a nespontánní střele, jejíž dráhu ovlivnila větší dávka štěstí, než záměru. Jordanovy průniky po křídle tentokrát končily před finální fází a pěknou umístěnou střelu Nikrmajera z vápna skvěle vychytal připravený brankař. Nic zásadního se již nestalo, a tak týnečtí ztratily tři body po utrápené prohře 0:1.

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský, D. Šejstal, Š. Petrášek, J. Stibůrek (59. min. R. Žarnecki) – T. Nikrmajer, M. Gecov (66. min. F. Tuška), J. Šifra – K. Laurich, J. Jordan, J. Vican (74. min. J. Horký)

Branky:

V sobotu 18/05/2024 od 17:00 hod. zajíždí A mužstvo k utkání se soupeřem Sokol Kondrac.