FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL MEZNO 7:1

Na stadionu V Náklí hostilo v sobotu A mužstvo soupeře, který mu herně nesedí a především, který jej jako jeden z mála rivalů dokázal na podzim připravit o všechny tři body. Na vlastí půdě se však očekával odlišný boj, a to i kvůli parametrům týneckého hřiště. Do utkání tak mužstvo nastoupilo s jasným cílem soupeře přehrát, a to se podařilo beze zbytku splnit. Domácí měli jasnou herní převahu a využívali jak kombinační hru, tak i dlouhé pasy za obranu, kam si pro míče chodili aktivní křídelní hráči a Mezno tak bylo téměř neustále pod tlakem, který vyústil v sedm branek.

Kuriózní situace nastala ve 30. minutě utkání za stavu 3:0, kdy se zranil brankář týneckého mužstva a hra byla na téměř 10 minut pozastavena. A protože „dvojka“ mimořádně chyběla, muselo dojít k improvizaci a do branky se na zbytek zápasu postavil jeden z hráčů. Naštěstí se však ukázalo, že má  něco schovaného v rukávu a i kvalitní práce defenzivní řady pomohla k hladkému průběhu tohoto střetnutí.

STŘELCI: 7. Horký Jakub, 24. Laurich Karel, 26. Laurich Karel, 53. Laurich Karel, 60. Horký Jakub, 77. Horký Jakub, 88. Vrabec Ondřej – 82. Ploc Jakub