FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  A  – SOKOL MEZNO  1:3

Po dobrém výkonu v předchozím kole, přišel naprostý zkrat. Přestože se celý podzim bodově vůbec nedaří, herně nebyly výkony v polovině všech utkání špatné, ale mužstvo trpělo zejména nepřesnou koncovkou a brzo inkasovanou první brankou. Jinak tomu nebylo ani v posledním domácím utkání podzimní části sezony, kdy se opakoval podobný scénář. Solidní začátek, tlak na soupeře, ale z první šance, kdy se soupeř po 10 minutách dostal z vlastní poloviny a zakončil, skončila střela v síti a týnečtí opět museli dohánět manko. To se podařilo téměř hned po rozehrávce, když po sole dokázal do branky dotlačit míč J. Jordan. První půle ze strany A mužstva pokračovala poměrně organizovanou hrou, kdy se podařilo vypracovat i několik slibných či stoprocentních gólových příležitostí, které se zase a znovu nepodařilo proměnit.

Do druhého poločasu tak šla mužstva za nerozhodného stavu 1:1, jenže hned v první minutě přišla chyba kvůli špatnému postavení hráčů, kterou soupeř využil. Po hlavičkovém souboji, kdy týnecká obrana odvracela míč na polovinu hřiště, si záložní řadou nepokrytý soupeř převzal míč. Stoper byl nucen vystoupit na protihráče, který však měl několik metrů k dobru a přihrávkou poslal do úniku útočícího hráče, kterého se nepodařilo zablokovat už ani defensivním záložníkem, jenž se pokoušel hasit chybu středové řady. Tato branka přinesla definitivní zlom v utkání. Na týneckých byla patrná frustrace, další rychle obdržená branka už byla prostě příliš. Následujících 20 minut hrálo fotbal pouze mužstvo Mezna, které zamklo odevzdané domácí na jejich polovině a tvořilo si příležitosti. Naše mužstvo vyráželo pouze do brejků, nicméně bez nápadu, bez zápalu. Teprve ke konci zápasu se podařilo hru lehce oživit, ale když v síti hostů neskončil ani jeden pokus ze standardních situací, završili konečný účet hosté, když se po centru  a hlavou prosadil již nikým neatakovaný hráč z malého vápna.

K poslednímu utkání podzimní části zajíždí A mužstvo k soupeři Sokol Jankov. Na hřištích soupeřů se našim prozatím herně dařilo více, tak budeme věřit, že ani tentokrát tomu nebude jinak a hráči se ještě poperou body.