FK TÝNEC NAD SÁZAVOU „A“ – SOKOL MARŠOVICE 6:3

Na stadionu V Náklí hostil A tým opět soupeře, se kterým se potkával i v krajských soutěžích, tentokrát Sokol Maršovice. Poslední vzájemné utkání skončilo vysoko 7:0 pro týnecké a tříbodový zisk chtěli domácí zopakovat.

Utkání se začalo vyvíjet lépe pro naše hráče, kteří šli do vedení a stejně tak následně po celý zápas měli více ze hry a udávali tempo. V poločase došlo k vyloučení hráče na straně domácích i hostů a tak se dohrávalo pouze ve 20ti mužích na trávníku. Z toho po 90 minutách odešli spokojenější hráč FK Týnec nad Sázavou, kteří zvítězili 6:3 a nové dresy tak pokřtili vítezstvím.

V neděli 5/9/2021 ve 14 hod. sehraje A mužstvo mistrovské utkání se Sokolem Přestavlky (hřiště Slavoj Čerčany).