FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  A – SOKOL KONDRAC 2:3

Další dobré utkání se nepodařilo dovést do vítězného konce a opět  jsme prohráli o jednu branku, jako častokrát v tomto soutěžním ročníku. Po receptu na herní systém tak ještě musíme najít střeleckou formu z předchozích sezon, zapracovat na zakončení a probudit střelce, kteří v týmu jsou a prozatím jim chybí více jistoty v poslední fázi útočných akcí.

V poměrně vyrovnaném utkání, které kvalitou možná i převyšovalo okresní přebor a neodpovídalo postavení obou celků v tabulce, mohlo naše mužstvo o poločase odcházet spokojenější, pokud by proměnilo veškeré vyložené šance. To se však nepovedlo a po dvou obdržených brankách po poločase hráči opět dotahovali manko.I přes solidní hru ale zápas skončil nejtěsnějším vítězstvím soupeře, i díky darovanému pokutovému kopu.

STŘELCI: 9. Jordan Jakub, 74. Žarnecki Robert – 1. Zvára Štěpán, 50. Lizák Dušan (pen.), 64. Zvára Štěpán

V příštím kole zajíždí A mužstvo k utkání do Pravonína, a to v sobotu 29/10/2022, začátek 14:30 hod.