FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL KONDRAC 2:0

Ve 12. kole prodloužilo svou neporazitelnost na stadionu V Náklí týnecké A mužstvo, které si tím připsalo na konto jedenácté vítězné utkání na domácí půdě v řadě. V sobotu si po dlouhém čekání na branku naši hráči nakonec poradili s celkem z horních příček průběžné tabulky a po dvou trefách ze závěru utkání strhli důležité tři body na svou stranu.

Po nezdaru v Nespekách bylo podstatné naplno bodovat, aby se týnečtí drželi svých soupeřů na vrchu tabulky, kam patří i soupeř z Kondrace. Naše mužstvo se muselo obejít bez několika hráčů, proto dostali příležitost i hráči širšího kádru hrající zejména v rezervě o soutěž níže. Utkání oproti očekávání nenabídlo příliš atraktivní fotbal, první poločas byl hodně rozkouskovaný řadou menších nedovolených zákroků a díky dobře fungujícím obranným řadám na obou stranách si žádné z mužstev nevypracovalo ideální příležitost ke vstřelení branky.

Druhý poločas nabídnul již více otevřenou hru. Soupeř měl možnost zahrávat sérii rohových kopů, ze kterých však míč do sítě neprotlačil, na druhé straně se zase neprosadili týnečtí útočníci. V dobré příležitosti neprostřelil z úhlu brankaře J. Jordan a hlavičku M. Skalického zastavila horní tyč soupeřovy brány. V závěru utkání pak měli více ze hry naši hráči, kteří se stále více tlačili do šestnáctky a v poslední pětiminutovce dvakrát udeřili. Nejprve se po uvolnění ve vápně trefil J. Jordan, když míč poslal do sítě z pravé strany na vzdálenější tyč. Minutu před koncem řádné hrací doby pak dodal klid modrobílým O. Stejskal, který s jistotou a přehledem ve hře přehodil ze 30 metrů vyběhnuvšího kondrackého brankaře.

Sestava: J. Oršl – Š. Petrášek (74. min. O Vrabec), M. Štamberský, J. Linhart, P. Samko (35. min. F. Tuška) – D. Šejstal, T. Nikrmajer, J. Stibůrek (60. min. J. Horký) – J. Jordan, K. Laurich (60. min. O. Stejskal), M. Skalický (O. Stejskal)

Střelci: J. Jordan (86. min.), O. Stejskal (89. min.)

V neděli 29.10.2023 od 14:30 hod. nastoupí A mužstvo k utkání proti soupeři Jiskra Struhařov, utkání se hraje na půdě soupeře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *