FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SOKOL JANKOV 6:2

V posledním mistrovském utkání na domácí půdě hostilo A mužstvo soupeře z první poloviny tabulky, se kterým se potkávalo i v krajské soutěži. Protože se Jankovu na jaře daří více než v podzimní část soupeře, očekával se těžší souboj.
Ještě před zahájením utkání proběhlo na hrací ploše poděkování trenérovi A mužstva Danovi Roušarovi za odvedenou práci pro náš klub. Současný trenér připraví mužstvo ještě k posledním dvěma utkáním, k finálovému zápasu poháru OFS (středa 15/6/2022) a k poslední soutěžnímu utkání (sobota 18/6/2022) a poté mužstvo převezme nový trenér, který povede hráče již letní přípravě.
Samotné utkání pak mělo poměrně bojovný charakter, několikrát se i jiskřilo, ale vše se nakonec vešlo do rámce férové hry, i když je pravdou, že sudí mohli zvolit i jiný metr a zápas korigovat odlišným směrem. Do vedení šli nečekaně hosté, kteří hrozili zejména z brejků, ale nebezpečné byli rovněž jejich standardní situace zahrávané do vápna. Týneckým se však záhy podařilo vyrovnat a následně vývoj utkání obrátit ve svůj prospěch. To se následně projevilo v kvalitě předváděné hry, kdy udávali tempo hry a měli její vývoj pod kontrolou.
Ve druhém poločase se skore měnilo ještě čtyřikrát, přesně vždy mířili naši hráči a tak bral A tým po zásluze všechny tři body.
STŘELCI: 24. Skalický Matěj, 29. Jordan Jakub, 52. Povolný Marek, 56. Jordan Jakub, 70. Laurich Karel, 83. Petrášek Šimon – 21. Matoušek David, 78. Matoušek David

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *