FK TÝNEC NAD SÁZAVOU ´A´ – SOKOL CHOTÝŠANY 7:1

V posledním zápase nastoupil A tým proti soupeři ze spodních pater tabulky a měl tak splnit povinnost a připsat si další tři body. Že za tím hráči půjdou bylo jasné hned od 2. minuty, kdy šli naši do vedení po pohotovém dohrání akce a přihrávce na branku před malé vápno. Soupeř dominoval pouze ve vzdušných soubojích, když ve svých zadních řadách využil výškovou převahu. Na velkém hřišti byl však na kombinační hru hůře připravený a tak byl poločasový výsledek 4:0 ještě milosrdný. Po přestávce  díky výsledku mohli do hry v klidu zasáhnou i další hráči ze střídačky, kteří se také činili, přidali další tři přesné zásahy a konečným výsledkem 7:1 tak domácí potvrdili 3. místo. I ostatní rivalové z čela tabulky vyhráli a jarní část sezony bude tedy zajímavá