FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – SK CHOCERADY 3:4

Do prvního utkání nové sezony nastoupilo A mužstvo s vynucenými změnami a absencemi v sestavě, protože v úvodních kolech nového ročníku se ještě tým bude muset vypořádat nejen s doznívající letní sezonou, ale také bude muset vyčkat na několik rekonvalescentů mezi tyčemi.

V deštivém počasí se od začátku utkání mnohem lépe prezentoval hostující celek a domácí se spíše snažili zorientovat na improvizovaných postech, což bylo na předváděné hře velice znát. Ve středu hřiště se nedařilo přebírat a pokrývat útočící choceradské hráče, kteří se díky tomu dostávali do přečíslení a zakončení a brzy šli i do pohodlného vedení. Týnečtí se snažili o protiútoky zejména po křídlech, ale v přechodové fázi často chyběl větší pohyb, aby bylo vůbec možné kombinovat a dostat se na dostřel soupeřovy branky.

Změna přišla až po poločasové přestávce, když ve druhé půli měli více ze hry hráči Týnce, kteří se konečně dokázali uklidnit a tlačili se do zakončení. Zejména v poslední dvacetiminutovce přimáčkli soupeře a snažili se o vyrovnání, ale žádná ze střel nenašla svůj cíl nebo míč mimo tyče po dobrém zakončením hlavou se štěstím  vytáhnul brankář hostí.

Za Týnec se dobře uvedla nová posila Jan Matucha, který s v utkání 2x skóroval a 1 branku přidal Karel Laurich z pokutového kopu.

Na startu nového soutěžního ročníku však zůstalo áčku bez bodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *