FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – JISKRA STRUHAŘOV 3:1

Utkání nevalného tempa a fotbalové kvality nabídlo poslední odehrané kolo, ve kterém A mužstvo hostilo neoblíbeného soupeře ze Struhařova. Vzájemná střetnutí bývají obvykle plná emocí a našim hráčům se s tímto soupeřem dlouhodobě bodově nedaří, jeho styl hry týneckým vůbec nesedí. A zdálo se, že to bude pokračovat, protože vedení se hned z kraje utkání ujali hosté, kteří se k zakončení v prvním poločase častokrát nedostávali. Naopak na straně domácích bylo k vidění několik promarněných šancí, než se poprvé prosadil K. Laurich. Ani druhý poločas nenabídnul vetší tempo, celkově utkání chyběla „šťáva“, a tak můžeme kladně hodnotit alespoň zisk tří bodů. Negativním dílem byl také opět nedostatek hráčů, ale to nás provází v podstatě celé jaro a jiné to nebude pravděpodobně ani ve zbývajících třech kolech soutěže.

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský, R. Kavoň, Š. Petrášek, J. Stibůrek – T. Nikrmajer, D. Štejstal, M. Gecov – J. Šifra (N. Dostál 86. min.), K. Laurich (J. Horký 74. min.), J. Jordan

Branky: K. Laurich (35. + 53. min.), J. Jordan (63. min.)

V sobotu 01/06/2024 od 17:00 hod. zajíždí A mužstvo k utkání se soupeřem SK Chocerady.