FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – JISKRA STRUHAŘOV 1:2

V mistrovském utkání přivítal A tým soupeře ze Struhařova, který se v úvodu nového ročníku zatím trápí. Domácí mužstvo zase stále trápila marodka a dovolené a oproti předchozímu utkání, kdy se improvizovalo v zadní řadě, tentokrát vypadla ze hry téměř celá základní ofenziva. Čekal se tak složitější boj než v plné sestavě, ale i tak se jednalo soupeře, se kterým se dalo hrát.

Utkání však chyběl náboj, dynamika a nehrál se hezký fotbal a bylo jasné, že rozhodovat budou maličkosti a zejména štěstí. Více si bohužel pro týnecké vybral soupeř.

Na nešťastnou teč ve vápně, kdy se míč odrazil přímo k protihráči, který poslal hosty do vedení, se ještě podařilo zareagovat a stav utkání srovnat. Když později našim hráčům stála v cestě branková konstrukce a vlastním gólem soupeři darovali vedení a pokračovalo se v nervózní a neorganizované hře, tak utkání skončilo nečekaným výsledkem 1:2.

Reputaci se před domácím publikem můžou hráči napravit hned tento týden. V sobotu 18/9/2021 od 16:30 hod. na domácím stadionu bude mužstvo hostit soupeře Sk Bystřice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *