FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A – JAWA DIVIŠOV 3:3

Dle papírových předpokladů se nemělo jednat o náročné utkání, ale opak byl pravdou. Velkou roli sehrála i skutečnost, že již po čtyřech minutách hry šel po červené kartě do sprch R. Kavoň, který „zatáhnul za záchranou“ brzdu příliš brzy a navíc hned z přímého kopu po tomto faulu šel soupeř do vedení. Vyloučení znamenalo posuny a pozicích, což se do hry týneckých promítnulo, i kdyř nebyla tak špatná, aby se i v početním oslabení se soupeře nedalo měřit. Bohužel však po pěkné útočné akci, kdy naši nastřelil tyč, šli divišovští do brejku a zvýšili na 0:2.

Stejně jako v posledních utkáních i v tomto převedli naši hráči lepší druhý poločas. Hned po šesti minutách na hřišti snížil na 1:2 po těžké dorážce O. Vašák, který se postupně vrací po zranění do procesu. Poločasové přeskupení sil se vyplatilo, soupeře jsme tlačili, ale místo vyrovnání přišla další branka soupeře. Týnečtí to však nevzdali, bojovali až do konce a v samotném závěru přišla odměna. Po překvapivé rozehrávce standardní situace mířil přesně J. Vican a stejný hráč o dvě minuty později proměnil nařízený pokutový kop. A mužstvo tak nakonec bralo alespoň jeden bod za remízu 3:3

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský, R. Kavoň (4. min. ČK), J. Stibůrek (66. min. J. Šifra), Š. Petrášek (76. min. O. Stejskal)- T. Nikrmajer, D. Šejstal, J. Vican – V. Vavrek (46. min. O Vašák), K. Laurich, J. Jordan

Branky: O. Vašák (51. min.), J. Vican (87. min. + 89. min. pen.)

V sobotu 04/04/2024 od 17:00 hod. odehraje A mužstvo utkání na půdě soupeře s FK Bílkovice.