FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL DOLNÍ KRALOVICE 4:2

V závěrečném 13. kole podzimní části sezony hostil domácí FK Týnec nad Sázavou na stadionu V Náklí soupeře s Dolních Kralovic. Pro domácí bylo velice důležité bodovat, aby se dostali do středu tabulky a nepodařený podzim neskončil úplnou a nečekanou pohromou.

V úvodu utkání však překvapivě dominovali hráči Dolních Kralovic, kteří dobře kombinovali, drželi míč na svých kopačkách a hrozili rychlými útoky. Středová řada týneckých byla zcela mimo hru a hosté šli zaslouženě do jednobrankového vedení. Poté se hra vyrovnala, příležitosti ke skórování měly oba celky, ale branka padla až po zahrání rohového kopu, když míč brankářovi hostí proklouznul mezi rukavicemi přímo od praporku. K domácím se na podzim konečně jednou přiklonilo štěstí a touto brankou ožili a do poločasu otočili zápas na 3:1 ve svůj prospěch.

Ve druhém poločase se hrála opět vesměs vyrovnaná partie, domácí již nemuseli nikam pospíchat, hlídali vedení, a protože každý ze soupeřů vstřelil po jedné brance, utkání skončilo výsledkem 4:2 pro domácí. V zápase se blýsknul hattrickem domácí K. Laurich, který tak potvrdil své zlepšené výkony v posledních utkáních po letním příchodu.

Zimní příprava začne již začátkem ledna, termíny přátelských utkání budou zveřejněny později.