FK SOBĚHRDY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 5:3

Páté utkání v řadě bez bodového zisku pro rezervu není v současném postavení v tabulce vůbec ideální. Na druhou stranu se nedaří ani ostatním týmům z dolní poloviny tabulky, a tak je stále možné hrát o „střed“, který byl před sezonou cílem našeho B mužstva. Na devátý celek tabulky ztrácí týnečtí pouze 3 body, nicméně v nadcházející utkání s Neveklovem, který ještě loni hrál o soutěž výše a nyní drží třetí příčku, budou muset hráči projevit velké úsilí.

Utkání v Soběhrdech se od počátku nevyvíjelo dobře, domácí šli velmi rychle do dvoubrankového vedení a první dějství bylo hodně divoké, když v něm padl celkem 7 branek. Bohužel však v něm „bůra“ dostal rezervní tým a přestože dvakrát odpověděl díky trefám Vlacha a Krejčího, bylo složité takové skore obrátit. Ve druhé, poločase naši hráči podali mnohem kompaktnější i týmový výkon, již neinkasovali, ale dokázali vstřelit pouze jednu branku, když se podruhé v utkání prosadil Vlach, a tak utkání skončilo 5:3 ve prospěch soupeře.

Na sérii nezdarů je pořád možné v klidu zapomenout, pokud se podaří ve zbývajících šesti utkáních zlomit nepřízeň. Před B mužstvem leží ještě pěkných 18 bodů, takže je stále o co hrát.

Sestava: L. Koukol – J. Poch, M Dušek, Š. Rillich, D. Campodonico – R. Kavoň, D. Vlach, D. Sagan (P. Zahajský 80. min.), O. Novák (M. Nápravník 80. min.) – I. Shmidt (M. Roubíček 46. min), M. Krejčí

Branky: D. Vlach (30. min. pen. + 89. min.), M. Krejčí (44. min)

 

V neděli 12/05/2024 od 17:00 hod. hostí B mužstvo na stadionu V Náklí Sokol Neveklov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *