FK BÍLKOVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A 2:5

Dobrý vstup do utkání mělo A mužstvo, které se opět muselo vypořádat s několika absencemi a do utkání k nevyzpytatelnému a pro týnecké nepříliš známému soupeři nasadilo v základní sestavě dva dorostence. Ti svěřenou roli naplnili více než obstojně a i díky dvěma rychlým trefám mohl hrát tým klidněji. Nejprve se prosadil Laurich po nabídce Jordana a na rozdíl dvou branek upravil Nikrmajer po pěkné střele k tyči z hranice velkého vápna.

Také druhý poločas začal z naší strany přesvědčivě a další dvě branky do sítě domácích mohly znamenat v podstatě konec utkání. Nejprve svou druhou branku přidal Laurich a po něm zvyšoval na 0:4 z pokutového kopu Šifra. V naších řadách došlo k střídání, ale k lehké ztrátě koncentrace, čehož domácí využili a utkání dvěma góly v rozmezí tří minut vývoj zdramatizovali. Týnečtí reagovali vyztužením obrany a jako pojistku přidali pátou branku, když se po rohovém kopu prosadil T. Prosický.

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský, T. Prosický, Š. Petrášek, O. Vašák – T. Nikrmajer, M. Gecov. J. Šifra – K. Laurich, J. Jordan, R. Žarnecki

Branky: K. Laurich (2. min. + 58. min.), T. Nikrmajer (8. min.), J. Šifra (50. min. pen.), T. Prosický (78. min.)

V sobotu 11/05/2024 od 15:00 hod. hostí A mužstvo na stadionu V Náklí v derby Sokol Nespeky.