FINÁLE POHÁRU OFS

Špatným vstupem do utkání dalo naše mužstvo soupeři šanci ke skórování, kterou využil. Přestože jsme utkání nechtěli podcenit, úvodní minuty tomu příliš nenasvědčovaly a čekání na to, jakou hrou se bude soupeř prezentovat, se našim hráčům vymstilo. Zbytek celého prvního poločasu, kdy se týnečtí snažili najít recept na vlastní hru, byl však asi i díky větší tíze okamžiku příliš zbrklý a nervózní.

Po přestávce se ale podařilo obraz hry změnit a soupeř se již pouze bránil neustálému tlaku na branku, kterou jsme ostřelovali z různých pozic. Několikrát v utkání Ostředku pomohla i štěstěna, když srovnání skóre zabránila branková konstrukce. Ke konci zápasu se podařilo vyrovnat, ale závěrečná penaltová loterie ukázala, že včera stálo štěstí při soupeři, který pak mohl zvednou nad hlavu pohár pro vítěze letošního ročníku.

Děkujeme všem našim hráčům, kteří se podíleli na cestě pohárovou sezonou a reprezentovali FK Týnec nad Sázavou od úvodního kola až po finálový zápas. Víme, že středeční podvečerní utkání je těžké skloubit s pracovními povinnostmi, proto kladně hodnotíme celou tuto cestu, kdy se nám pokaždé podařilo poskládat kvalitní mužstvo z hráčů A a B týmu a dokráčet takto až do samotného finále. Zde se jednoznačně kladně projevilo i naše loňské rozhodnutí o obnovení činnosti B mužstva pro tuto sezonu, které s sebou přineslo rozšíření kádru v kategorii dospělých.

Poděkování patří také Okresní fotbalový svaz Benešov  za celou organizaci a přípravu finálové střetnutí, které se odehrálo na kvalitní hrací ploše, před slušnou diváckou kulisou a mělo solidní propagaci, reklamu a vůbec celé PR kolem této události bylo na vyšší úrovni, která může být lákadlem a motivací pro fotbalové kluby z okresu k účasti v dalším ročníku poháru OFS.

Závěrem pak gratulujeme soupeři Sokol Ostředek k titulu letošního šampiona!

…jedeme dál. Týnec do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *