Dorost Týnec – Čerčany 2:1

Týnec – Čerčany
    2       :       1
Dnešní páté mistrovské utkání Týnec – Čerčany skončilo 2:1, po poločase 1:1. Jak jsem předpovídal minulý týden, dnešní utkání bylo mnohem těžší než před týdnem, přestože jsou Čerčany v tabulce za námi. Znovu zahrála velmi dobře záložní řada ve stejném složení (Skalický, Vavrek, Žofaj, Havelka), která byla poznamenána zraněním Jakuba Vavreka po 20 min hry. Museli jsme tedy sáhnout do složení mužstva. Střídal Voigt Zbyněk.
Nadále jme se snažili a vypracovali si několik dobrých příležitostí o dosažení branky. To je jedna z věcí, na kterých se musí nadále pracovat. V 80.minutě se zranil další hráč ze střední zálohy (Havelka) a na naší hře to již ke konci utkání začalo být znát. Soupeř se snažil o vyrovnání a hrál ve 3 až 4 hráčích v útoku. Po jednom z brejků v 89.min. naprosto zbytečně fauloval stoper Froněk čerčanského útočníka, a byl po zásluze vyloučen. Bylo to naprosto nezodpovědné a bohužel oslabil naše mužstvo do dalšího utkání. Vše ale vyplývá z mladistvé nevyrovnanosti, která snad brzo skončí. Výsledek jsme tedy ubránili.

Branky:   20“  0:1 po chybě naší obrany
41“   1:1 vyrovnával Žofaj Jiří po hezké střele z dálky
52“   2:1 po rohové kopu Havelky, dorazil Vigt Zbyněk