DOROST: SLAVOJ VELKÉ POPOVICE/SOKOL SENOHRABY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 2:2

Jeden bod za remízu odváží si z nedělního utkání dorost, který byl kvůli absencím nucen na nastoupit v pozměněné sestavě. Bodový zisk však mohl být vyšší, ale dobré příležitosti, které si naši dokázali vypracovat, neskončili za v síti domácího celku. K údivu realizačního týmu bylo utkání nastavováno o těžko pochopitelných 8 minut, ve kterých byl nařízen trestný kop, ze kterého domácí ve 4. minutě prodloužení srovnali na konečných 2:2. I přesto a díky porážkám ostatních soupeřů z čela tabulku se náš oddíl dostal na první místo průběžné tabulky soutěže.

V Sobotu 6/4/2024 od 10 hod. hostí dorost na stadionu V Náklí celek Svododa Ratměřice, který se drží v závěsu o pouhé dva body. Půjde tak o přímý boj o čelo tabulky.

Sestava: T. Prosický – Z. Hanč D. Campodonico, M. Valnoha, V. Hruška –  R. Doležal, Š. Zadražil, J. Mikita, D. Klein – P. Jakoubek, M. Roubíček

Střídali: M. Petrášek, J. Hřebíček, M. Mareš

Branky: P. Jakoubek (51. min, 76. min.),