Dorost FK Týnec nad Sázavou – Votice 2 : 2

 

FK Týnec – SK Votice 2:2

Předposlední utkání letošního ročníku skončilo zaslouženě nerozhodným výsledkem. Po dlouhé době jsme se sešli v poměrně hojném počtu hráčů oproti minulému týdnu, kdy jme k utkání do Podlesí jeli v 10 hráčích a to se šesti žáky. Krátce se vrátím k tomuto utkání, o kterém se mi ani nechtělo psát. Byla to ostuda za náš klub. Mongeo Podlesí – Týnec 8:0. Chyběla část základní jedenáctky: Havelka, Novák, Netzold, Žofaj, Froněk, Marvan, Vavrek Jakub. S takto oslabeným týmem se dalo těžko pomýšlet na slušný výsledek proti čtvrtému mužstvu v tabulce. Ale je to už pryč.

Fotbalový zápas proti Voticím byl o něčem jiném. Po sportovním výkonu si myslím, že to byl jeden z nejlepších výkonů našeho týmu v jarní sezoně. Na soupisce bylo 16 hráčů a hned je to veselejší. SK Votice jsou druhé mužstvo v tabulce. Na podzim jsme ve Voticích prohráli 4:0.

Utkání začalo ve vysokém tempu, které vydrželo skoro celý zápas. V 17min. se naše mužstvo ujalo vedení po přímém kopu Michala Havelky, kdy střela skočila před brankářem a od drnu do branky 1:0. Po rozehrání a útoku Votic přišlo po naší chybě v obraně v 18 min. hned vyrovnání. Ještě jsme slavili vedení. Ve 30 min dostal výborný pas k úniku Ríša Unger, který již postupoval sám k brance, ale byl velmi nesportovně sražen zezadu. Naprosto zaslouženě následovala červená karta pro hráče Votic. Od této doby hrajeme proti 10 hráčům.

V 63 min. po několika radách o dalekém vybíhání brankáře Votic až za vápno, využil Petr Netzold tohoto postoje a přehodil jinak výborného Votického brankáře a stav je 2:1 pro nás.

V této době má naše mužstvo převahu a vytvořilo si od 35 min. prvního poločasu řadu gólových příležitostí. Bohužel bez efektu. V 69 min. vystřelil z dálky Votický hráč a srovnal stav na konečných 2:2. Votické mužstvo hrálo také velmi dobře a tak se bylo opravdu na co se dívat. V závěru zápasu jsme poslali na hřiště čtyři čerstvé hráče, jestli se nepodaří zlomit utkání v náš prospěch, ale ačkoliv jsme měli alespoň čtyři velmi dobré možnosti ke střelení vítězné branky, nestalo se tak.

Příští týden odjíždíme k poslednímu utkání jara do Sedlec-Prčice.

 

Trenéři : Štech Jiří, Kavoň Petr,

Stážce : Tichler Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *