DOROST: FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL VELÍŠ 9:1

Souboj první celku s posledním byl k vidění v soutěži dorostu, který hostil Sokol Velíš. Papírové předpoklady se tentokrát beze zbytku potvrdily, naši dorostenci v utkání jasně dominovali a tuto skutečnost potvrdil i konečný a jednoznačný výsledek. Na první branku se sice čekalo možné trochu déle, ale poté dorostenci rozjeli gólostroj a do poločasu dali svému soupeři pět branek. Ani druhý poločas poslední tým soutěže nešetřili a přidali další čtyři přesné trefy, hosté se pak v závěru dočkali alespoň čestného zásahu. Další a v pořadí již páté utkání v řadě se ze tříbodové zisku mohli radovat naši hráči.

Sestava: M. Stožický – V. Hruška, D. Klein, T. Prosický, D. Skalický – J. Mikita, R. Doležal, Š. Zadražil, M. Gecov – P. Jakoubek, A. Jukl

Střídali: M. Petrášek, J. Stejskal, A. Kremina, M. Valnoha , M. Roubíček, J. Vican, J. Hřebíček

Branky: M. Gecov (19. min. pen.), P. Jakoubek (20. + 41 min.), A. Jukl (30. + 67. min.), T. Prosický (37. min), J. Hřebíček (48. + 85. min.), R. Doležal (78. min. pen.)

Ve středu 08/05/2024 v 10:15 hod. odehraje dorost utkání se Sokolem Zdislavice a v neděli 12/05/2024 pak opět zajíždí na půdu soupeře, a to k utkání se TJ Dolní Kralovice.