DOROST: FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL NETVOŘICE/ SOKOL KRHANICE 4:2

Sobotní dopolední derby dorostu se sdruženým oddílem Sokol Netvořice/Sokol Krhanice nabídlo v prvním poločase vyrovnanou partii, která nepřinesla příliš pohlednou hru. To mohlo být způsobené i nefotbalovým počasím, které hráčům ani hrací ploše úplně nesvědčilo. Přesto byly k vidění čtyři branky, týnečtí dvakrát vedli, ale soupeř vždy dokázal srovnat a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:2. Druhý poločas patřil gólově už výhradně našim barvám, a tak se po dvou dalších přesných trefách dorostenci mohli radovat z vítězství, třech bodů a pojištění první příčky v průběžné tabulce soutěže.

Sestava: M. Stožický – V. Hruška, D. Klein, D. Campodonico –  J. Mikita, R. Doležal, A. Jukl, M. Gecov – P. Jakoubek, T. Prosický

Střídali: M. Petrášek, J. Stejskal, A. Kremina, M. Valnoha , M. Roubíček, D. Skalický, J. Vican, J. Hřebíček

Branky: D. Skalický (7. min.), J. Mikita (33. min. + 89. min.), A. Jukl (66. min.)

V neděli 28/04/2024 od 10:15 hod. zajíždí dorost k utkání proti SK. Chocerady.